netikink.eu

NetiKink e-poest

Fotomeened NetiKink e-poestNetiKink.eu poe idee tuli 2008 aastal. Poe lõpliku avamiseni ja toodete valiku paika seadmiseni jõudsime aga siiski alles 2009 aasta alguses. Sellest ajast oleme järjest arendanud oma poodi, lisanud erinevaid maksemooduleid, transpordi lahendusi. Täiendanud ka oma toodete nimekirja. Praeguseks hetkeks oleme üks Eesti suurima nomenklatuuriga kingituste valmistamisega tegelev pood. Pakume nii tavalisi kingitusi kui ka erinevaid reklaamkingitusi. Meie peamine suund on tagada väikeseeria tooted. Seega just ühe/kahe kaupa tootmine. Selline kingituste ja meenete tootmine on sobilik just eraisikutele tähtpäevadeks (nagu näiteks sünnipäevadeks, jõuludeks, sõbrapäevaks) puhul kingituste valmistamiseks samuti väikefirmadele, asutustele ja üritustele (pulmad, teema peod) väikeses koguses reklaamkingituste ja meenete valmistamine.

Meie valitud tehnikad sobivad just väikestes kogustes kingituste valmistamiseks, samas aga siiski konkurentsivõimelise hinnaga.Fotomeened NetiKink kingituste e-poest

Kui Teid huvitab natuke suurem kogus reklaamkingitusi, siis võtke kindlasti meiega ühendust. Samas palume arvestada, et üldjuhul teeme siiski koguseid alla 50 tüki. Kui kogus on sobiv, siis teeme Teile hinnapakkumise. Samas võite aga ka julgelt ühendust võtta, kui soovite ainult paari reklaamkingitust (näiteks tassi, t-särki vms) või võite siis ka otse e-poest kohe tellida.

Praegusel juhul saate tellida meie poest nii erinevaid sublimatsioontrükis meeneid kui ka presstrükis valmistatud meeneid.

Sublimatsioontrükki kasutame peamiselt keraamikale fotokvaliteediga trükiste teostamiseks.

Presstrükki aga T-särkidele, fiisidele ja tekstiilesemetele kirjade ja logode peale kandmiseks.

Lisaks on meil olemas ka rinnamärkide valmistamise tehnika, millega saab valmistada nii külmkapi magneteid, rinnamärke, avajaid ja palju muud.

2012 aastast alates pakume ka tikkimise teenust erinevatele saunalinadele ja käterätikutele. Tikkimisel pakume hetkel siiski tekstide tikkimise teenust.