Nõustamine

E-kaubanduse ja interneti äri alane nõustamine

Meie ettevõtte on juba 2008 aastast e-kaubanduses tegutsev, tutvunud mitmete erinevate platvormide ja lahendustega, siis omame ka kogemusi, kuidas e-kaubandusega alustada. Oleme palju aidanud oma klientidel uusi e-poode luua ja käivitada. Algusaastatel tegelesime peamiselt tehnilise poolega ja pakkusime e-poodide loomise teenust. Praegu pakume vastavat teenust koostöös veebipoed.ee ettevõttega. Portal Invest OÜ-s oleme aga keskendunud nüüd hoopis erinevatele nõustamisteenustele, mida e-kaubanduse alal tegelevad ettevõtjad vajavad. Liiga tihti oleme näinud olukorda, kus e-kaubandusega püütakse alustada täiesti valedel alustel. Ei mõisteta, et e-kaubandus ei ole sama, kui füüsilise poe avamine mõnes kaubanduskeskuses. Keskendutakse valedele asjadele jne. Just selle tõttu ka nõustamisteenuse paketid välja töötasime.

Pakume oma klientidele spetsiaalset nõustamisteenust, mille abil on voimalik paika panna oma äriplaan ja tegevuskava. Aitame Teil läbi moelda kõik erinevad probleemid, mis võivad e-poe käivitamisega tekkida. Nõustamisteenuse abil saate paika täpsema visiooni, kuidas edasi liikuda ja mis on teie peamiseks eesmargiks. Lisaks aitame Teid vajadusel ka siis, kui olete juba e-poe loonud, kuid otsite võimalusi, kuidas edasi liikuda ja ennast nähtavaks tuua. Olgu selleks siis erinevad seo või reklaami lahendused.

Võite kindel olla, et paar tundi konsultatsioone aitab Teil oluliselt selgemalt edasisi eesmärke paika panna ja samuti võimaldab see tihti ka raha säästa. Lisaks pakume ka raha tagasi garantiid – kui tõesti ütlete, et meie konsultatsioonide käigus ei saanud te mingit uut infot, siis maksame raha tagasi või ei esita arvet!