Omniva muudatused tingimustes ja hindades alates 2016 aastast

Omniva tingimuste muudatused

Omniva suudab taas üllatada. Nimelt saime täna hommikul meilid, kus anti teada Omniva tingimuste muudatustest. Kõigepealt teatati rõõmsalt, et pakiautomaatide hinda tõstetakse uuest aastast. Samas, kui mõned nädalad varem alles teatati, et pakiautomaatide teenuste hindu nad ei muuda. Kord räägitakse ja teavitatakse ühest, siis radikaalselt teisest asjast. Hoopis huvitavamad on aga nende tingimuste muudatused:

Post ei võta vastutust:

o    kui saadetis on alla minimaalsete mõõtmete 2 cm (kõrgus)*9 cm (laius)*14 cm (pikkus)

o    Kui saatja ei kasuta kergesti purunevate ja muude habraste esemete puhul Ettevaatlik käsitlemine  lisateenust

o    kui Saatja  ei ole kinnitanud saadetise üleandmist Postile vastavalt pakiautomaadi ekraanil kuvatud juhisele

Ehk meie puhul tähendab see seda, et kui keegi tellib mõned magnetid või pusle ja tegu on pisikese pakiga, siis hoolimata kõikidest jälgimiskoodidest jne – Eesti Post ei vastuta, kui nad selle paki ära kaotavad. Samuti ei taga nad, et maksikiri kohale jõuab. Kahjuks võib see tähendada meie klientidele, et aasta alguses oleme sunnitud korrigeerima Omniva transpordi hindu ja seda rohkem, kui Omniva ise oma hindus tõstab. Samas katsume mõelda, kas suudame ka kuidagi teatud klientidele alternatiivi pakkuda.

NetiKink kingituste pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.


Allikas: Omniva muudatused tingimustes ja hindades alates 2016 aastast NetiKink