Uue tikkimismasina ootuses

Tikitavad tooted NetiKink kingituste e-poestOotame juba mõnda aega oma uut tikkimismasinat. Uue masinaga saame tikkida ilma niidi vahetuseta 15 värvi, oluliselt suuremad tikkimis piirkonnad ja samuti lisandub võimalus tikkida ka nokamütsidele.

Järgmine nädal peaks masin juba meie kontoris ka ülesse seatama. Nüüd on ta juba eestis ja maaletooja salongis ootel. Siis algab raske töö koolitamisega, kuid üsna pea saame pakkuda juba oluliselt suurema tikkimisalaga rätikuid, kaob ära 10 tähe piirang ja hakkame järge mööda oma tootevalikut ka tikkitavate toodetega täiendama. Kui ka juhtprogrammi selgeks saame, siis lisandub kohe ka võimalus logodega ja piltide tikkimiseks. Kui ka Teil on mõni hea idee, millised tooted võiksid meie e-poodi tulla, siis andke sellest julgelt teada. Hoiame teid kindlasti kursis oma edusammudega.

NetiKink kingituste pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.


Allikas: Uue tikkimismasina ootuses NetiKink