Tagasi töölainele

Tagasi töölainele

Ja ongi pikad pühad läbi saanud. Järgmine nädal on paljudele vast esimene töönädal üldse sellel aastal või siis esmine täispikk töönädal. Laste koolivaheajad saavad ka läbi ja tuleb hakata taas tavarütmi sisse elama. Erinevad uuringud näitavad, et jaanuari teine pool pidi paljudele inimestele vahest väga raske olema – eks just selle pärast, et tuleb taas rütmi sisse elada. Nii ka meie Netikingis – vaatame, kuidas ja mil moel nüüd edasi läheme. Kuna tellimusi on nüüd vähem – täiesti loomulik ju, siis hakkame esmalt tegelema nende asjadega, mis aasta lõpus kiiretel aegadel tegemata jäid. Erinevad hooldused, väiksed arendused jne. Kindlasti jätkame ka oma kujunduste loomist, et pakkuda paremaid kingiideid kõigile. See jäi aasta viimases kvartalis suht kesiseks, sest lihtsalt ei jõudnud. Kuid ideid on meil tegelikult palju. Seda nii erinevate t-särkide osas, pusade osas kui ka loomulikult tavaliste kruusidega. On nii humoorikaid, kahtepidi mõttega ided, kuid ka lihtsalt häid kingiideid töökaaslastele. Uute toodetena tuleb kindlasti nüüd ehk juba järgmine nädal ka pildiga pusade võimalus. Neid küsiti meilt päris palju ja tegime ka aasta lõpus mõne testi – ning ka pusad jäävad piltidega sama head, kui t-särgid. Seega lisame need esimesel võimalusel nüüd ka e-poodi.

Tellimuste osas suutis üks ettevõte meid aasta viimastel päevadel veel üllatada, tellides 75 t-särki. Eks peame neil ka disainid nüüd paika saama ja ära tegema. Kuid muidu – soovime kõigile head lähenevat esimest täispikka töönädalat sellel aastal 🙂

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole. Võrreldes aastate taguse fotokristallide lahendusega oleme edasi arenenud ja pakume nüüd ka uusi ning teistsuguseid fotokristalle.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!


Allikas: Tagasi töölainele NetiKink