Bossi kt. sünnipäevanädal

Bossi kt. sünnipäeva nädal

Selle nädala üheks tähtsamaks teemaks oli meie jaoks NetiKingi Bossi KT – ehk siis Fredi sünnipäev. Kes meie tegemistega vähem kursis on, siis Fred on meie kontoris väike boss – kes nüüd sai juba üheksa aastaseks. Tema on täiesti NetiKingi tegemiste juures ülesse kasvanud ja juba ema kõhu sees ära harjunud erinevate masinate ning nende helidega. Lasteaias talle väga käia ei meeldinud ja nii oli ta palju aega  meil kontoris. Fred küsis kunagi, et miks teised lapsed lasteaias käivad ning koos ema-isaga hoopis tööle ei lähe.  Nüüd on meie kuldsuu siis juba üheksa. Ta käib küll koolis, aga tihti peale kooli tuleb ikka meile kontorisse uurima, mis me teeme, kas meil on tühjasid pappkaste talle anda (talle hullult meeldib neist ehitada erinevaid asju). Vahest abistab meid ka natukene poes, müügitöö tegemise oskus on tal ilmselt DNA-ssse kirjutatud. Nii meil oligi see nädalavahetus väga sünnipäevane ning pidustuste tõttu oli ka meie salong suletud. Püüame ikka pere hoida tööst ees pool.

Veel huvitavaid asju möödudnud nädalast – katsetasime kilelõikurile uut tarkvara. Vana tarkvaraga on viimasel ajal erinevaid probleeme esinenud  ja nii oleme võtnud sihiks see välja vahetada. Üks huvitav uus lahendus on meie masinaga tööle läinud, uuel nädala peame otsustame, millise versiooni valime.

Neljapäeval astus salongi sisse üks härrasmees – näidiskruus käes ja soovis kiiresti saada erinevate logodega ja nimedega tasse. Piret tegi kujundused ära ja saatis need ka kinnitamiseks ja saigi ports tasse kohe valmis tehtud. Ise jäime tulemusega küll rahule. Kuid see tasside tellimus oli hea näide meie jaoks Just in Time tarnest, sest kui antud tassid valmis said, jäi meil lattu täpselt ÜKS valge tass. Ja tund aega hiljem jõudis kohale uus tarne tasse Poolast, mille olime nädala alguses teinud. Väga täpne ajastus.

NetiKink – kingitus internetist

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgalKingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poest erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, võtmehoidjad, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid emadepäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Samas oleme võtnud suuna kvaliteedile, mitte kvanititeedile ja nii ei kasuta me kõige odavamaid toorikuid, sest meie kogemus on näidanud, et nende kvaliteed on liiga kõikuv.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie töötajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie ideed, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!


Allikas: Bossi kt. sünnipäevanädal NetiKink