Ja käiski pauk ära….

Just nii võib iseloomustada viimast nädalat. Sisises, susises juba pikalt ja lõpuks on kaane pealt lennutanud. Ja ka meieni on see laine jõudnud. Kui veel nädala alguses leppisime kokku järgmise nädala teisipäevaks vestlusi uue töötaja leidmiseks, siis hetkel tühistasime need kõik. NetiKingi lehe külastatavus on püstloodis alla tulnud – erinevate ürituste tellimusi on ootele pandud ja arvatavasti lähevad ka tühistamisele. Partnerite juures ka kauba järgi veel käies – kuulsime sama juttu – seoses eriolukorra kehtestamisega ja ürituste keelamisega, on ka neil äraütlemisi palju. Viimaste päevade tellimuste arv on kokkuloetav ühe käe sõrmedel. Inimestel on arusaadavalt muid muresid ja kingitused pole prioriteet. Või kui midagi kingitakse, siis vist WC-paberit… Kuid meie oleme siiski tuleviku suhtes optimistlikud. Hetkel veel toimetame, aga kui tõesti vaja, siis puhkame (me pole seda korralikult üle 10 aasta teinud) ja saamegi tegeleda mõnede muude asjadega, mis “orav rattal” olemisega on tegemata jäänud.

Meie hetke toimetamine on eelkõige tingitud asjaolust, et oleme oma toimetustes “Hunt kriimsilmad oma üheksa ametiga”. Meie teine e-pood Mia24.ee toimib hetkel normaalselt. Kuid vaim on valmis, et aasta lõikes tuleb korralik langus.

Ja ega ka meie lastel lähe hästi. Nad said mõne päeva eest teada, et neile on määratud karmid pedagoogid koduõppe jaoks 😉 Noor IT-spets näiteks tegeleb ettekandega Veneetsiast, mis tuleb esitada 17.märtsi õhtul 🙂

NetiKink – kingitus internetist

Kingitus emadepäevaks NetiKingistNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal
erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, võtmehoidjad, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid emadepäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Samas oleme võtnud suuna kvaliteedile, mitte kvanititeedile ja nii ei kasuta me kõige odavamaid toorikuid, sest meie kogemus on näidanud, et nende kvaliteed on liiga kõikuv.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie töötajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Lisaks leiate selat ka meie teise e-poe Mia24.ee tootevaliku. Ka Mia24.ee valikus on erinevaid kinkekomplekte, mis kohe ka saadaval meie poes. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie ideed, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!


Allikas: Ja käiski pauk ära…. NetiKink