Inimene harjub kõigega…

…ka poomisega kui vahepeal hingata lastakse. Ja märts on näidanud, et inimesed on meid ümbritseva olukorraga ära harjunud. Aasta eest, eriolukorra alguses, kukkusid Netikingi tellimused põrandasse ja siis veel paar korrust ka keldrisse ehk põhimõtteliselt mul tööd ei olnud. Täna oleks patt kurta. Eelmine aasta on ületatud (no ei olnud ju ka raske) ja nüüd…
read more →







