Korrutan aga edasi….

No aru ma ei saa. Keegi on vist ajale funki juurde keeranud, lendab teine nagu meeletu. Esmaspäev….silmapilk….esmaspäev. Uhhh… Teen aga tööd, kordan oma mantrat (vt. eelmise nädala postitust Kõik läheb mööda…) ning püüan kuidagi “vee peal” püsida. Koos jaanidega hakkab ka aasta 2020 poole peale jõudma ning aina enam tundub, et meie perele ning elule…
read more →





